Cum te poți implica

Orice ajutor este bine primit.
Cu foarte puțin de la dumneavoastră,împreună, reușim să facem multe persoane fericite.

Cum ne poți ajuta ?

Donații în bani cu card bancar

Donează cu cardul

Donații în bani în conturile asociației

Cont Ron – RO77BTRLRONCRT0483125201
Cont Euro – RO27BTRLEURCRT0483125201
Cont Dolari – RO31BTRLUSDCRT0483125201

SWIFT : BTRLRO22
CUI : 40641225

Persoană fizică

Redirecționarea a 3.5% din impozitul pe venit

Persoanele fizice și persoanele fizice autorizate care obțin venituri impozabile, au posibilitatea să direcționeze 3.5% din impozitul pe veniturile obținute în anul anterior către o entitate nonprofit.
Formularele pot fi depuse on-line folosind serviciul ANAF – Spațiul Privat Virtual sau pot fi trimise prin poștă cu scrisoare recomandată către AGENȚIA Națională de Administrare Fiscală (ANAF) a localității de domiciliu , până cel mai târziu în 31 Iulie al anului in curs.

Pași de urmat

2. Completează formularul
3. Trimite formularul la Administrația Financiară (ANAF)

Donații materiale

(aflate în stare bună pentru utilizare) :

• Haine, încălțăminte
  • Alimente
  • RECHIZITE, Jucării, cărți
  • Materiale igienico-sanitare
  • Materiale de construcție
  • Orice produse utile pentru a ajuta activitatea asociației

Implică-te că voluntar!

Oferă din timpul tău copiilor, ajutând la desfășurarea activităților asociației

asociatia afanta ecaterina activitati copii construire centru4

Companii

Donează ! Șansa lor stă în mâinile tale.

Donează cu costuri zero ! Alege să direcționezi 20% din impozitul pe venit pentru susținerea activităților asociației.

Și angajații tăi pot dona gratuit ! Propune-le să direcționeze 3.5% din impozit la asociație , completând și depunând la ANAF formularul 230 , cu datele asociației

Fii voluntar pentru o cauză nobilă ! Construiți alături de noi un așezământ pentru copii și susținând activitățile asociației.